icon-post

Nawadniania

Automatyczny system nawadniania – zyskaj czas dla siebie

Piękny, gęsty i zielony trawnik bez nawadniania jest niemożliwy . Woda to jeden z najważniejszych składników każdej rośliny potrzebny do życia. Nie jeden z Was na pewno  spędził długie wieczory na podlewaniu trawnika i doskonale wie ile to wymaga czasu i pracy. Rozwiązaniem jest montaż automatycznego systemu nawadniania.

Polega to na montażu w ziemi instalacji, której jedynym widocznym zakończeniem są wynurzane podczas podlewania zraszacze. Cały system jest w pełni zautomatyzowany, podłączony do czujnika deszczu i bezawaryjny. Na cały system udzielamy gwarancji, a po czasie gwarancyjnym dalej służymy pomocą. Wszystkie te cechy sprawiają, że automatyczne nawadnianie staje się standardem w nowoczesnym i zrównoważonym ogrodzie. Dzięki niemu woda dociera dokładnie tam gdzie potrzeba i dokładnie w takich ilościach jakie być powinny.

Ile trwa montaż systemu nawadniającego?

Jedną z naszych domen jest używanie profesjonalnych urządzeń do systemów nawadniania, takich jak wycinarki darni, koparki spalinowe. Dzięki temu średni czas montażu w zależności od wielkości trawnika trwa od 1 do 3 dni.  Natomiast po instalacji, już po około 2 tygodniach nie ma śladu ingerencji w Twoją murawę.

 

 

Sprawdź jaki możemy lepiej nawadniać Twój trawnik.