icon-post

Systemy nawadniania trawnika

Doskonale sprawdzające się w swojej roli rozwiązania, pozwalające na utrzymanie murawy w świetnej kondycji przez cały sezon – nawet wtedy, kiedy przez dłuższy czas nie pada deszcz.

Oferowany przez nas automatyczny system nawadniania trawników, to m.in.:

  • skuteczność działania,
  • wygoda użytkowania,
  • a także oszczędność czasu.

Nie dziwi więc fakt, że popularność tej technologii nieustannie rośnie, a Klienci bardzo często pytają Nas o możliwość zainstalowania takiego rozwiązania w swoim ogrodzie.

Automatyczne systemy nawadniania trawnika

Montaż instalacji eliminującej konieczność ręcznego podlewania, to przede wszystkim możliwość dostarczenia roślinom wilgoci dokładnie w takiej ilości, jaka jest im potrzebna. Na rezultaty tak naprawdę nie trzeba długo czekać. Już w pierwszym sezonie po założeniu przez nas w Państwa ogrodzie systemu nawadniania trawników pojawi się gęsta murawa, w przyjemnym dla oka odcieniu zieleni.

Profesjonalnie i fachowo

Posiadamy profesjonalny sprzęt – wycinarki darni oraz koparki spalinowe, które pozwalają na szybki montaż w pełni zautomatyzowanej instalacji (1-3 dni, zależnie od wielkości murawy), wyposażonej w czujnik deszczu. Działamy fachowo, dlatego już po około 2 tygodniach na murawie nie są widoczne ślady naszej ingerencji. Udzielamy zarówno wsparcia gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego – zapraszamy!

Sprawdź jaki możemy lepiej nawadniać Twój trawnik.

Zamów bezpłatną konsultację