icon-post

O nas

O NAS

Murawa jako żywy organizm posiada swój własny biologiczny kalendarz i niestety nie podporządkuje się temu założonemu przez właścicieli. Potrzebuje czasu na rozrost, na regenerację oraz odpoczynek.

Grupa Polskie Trawniki  składa się z osób zajmujących się profesjonalną pielęgnacją trawników, dokładnie wiemy jak i kiedy zadbać o Twoją murawę i jak dobrać odpowiednie zabiegi aby trawa w okresie wegetacji oraz po jej ustąpieniu była w idealnej kondycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy nabywanej przez lata, już przy pierwszej wizycie jesteśmy w stanie stwierdzić jakie problemy występują na trawniku oraz jakie czynności trzeba wykonać aby je zneutralizować. Będąc pasjonatami naszej pracy wciąż rozwijamy swoje horyzonty poprzez coroczne szkolenia i wspólne spotkania z osobami z branży.

Dzięki indywidualnemu podejściu po wykonanej Diagnozie przedstawimy Ci całoroczny plan pielęgnacji trawnika – i jeśli się zdecydujesz To my będziemy przestrzegać terminów, zaplanowanych zabiegów oraz odpowiednich nawozów i preparatów, które użyjemy w trakcie wykonywanych zabiegów.